DEĞERLERİMİZ

Asr Vinç; ülkesine, çalışanlarına, müşterilerine ve ilişkide bulunduğu tüm topluluklara birlik ve bütünlüğü, mükemmeliyetçiliği, sorumluluğu, toplumsal faydayı esas alan tanımlı, sürdürülebilir ortak yönetim değerleriyle hizmet verir. Tüm bu değerler grubumuzun aldığı her karara rehberlik eder.

Öncülük ile İlham vermek​

Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda liderlik ederek geleceğimizi planlayabilecek ileri görüşlü, öncü ve vizyoner bakış açısıyla hareket ederiz. Çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunacak, ülkemize ve bulunduğumuz coğrafyalara aynı zamanda ilişkide bulunduğumuz tüm topluluklara ilham veren ürün, hizmet ve projeler geliştirmek için kuruluş öykümüzden gelen vizyonerliğimiz bize rehberlik eder.

İnsan Odaklı Yaklaşım​

İşlerimizi mükemmel yönetmek ve grubumuzu geleceğe taşımak için en önemli faktörün aynı zamanda farkı yaratanın ‘insan kaynağı’ olduğuna inanırız. Yerel köklerimizden gelen birlik ve beraberliği esas alan, hoşgörü ve güvene dayalı bakış açısıyla oluşturulan yönetim anlayışımızın temelinde de ‘insana saygı’ yer alır.

İnsana, Çevreye, Topluma Karşı Sorumluluk

Ülkemiz ve dünya için çevreyi koruma bilinciyle hareket etmek günümüz insanı ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmenin temelinde yer alır. Faaliyetlerimizde; temasta olduğumuz tüm toplulukların bugününü ve geleceğini daha da iyileştirecek kararlar alma duyarlılığını gösteririz.

Şeffaflık Ve Adil Yaklaşım

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, içinde bulunduğumuz toplumun tüm kişi ve kuruluşlarıyla ilişkilerimizde adil ve şeffaf hareket ederiz. Bunu işimize olan saygının ve sürdürülebilirliğinin bir gereği olarak görürüz.

Yenilikçilik ve Akılcılık

Kurucularımızın sahip olduğu değişime açık ve yenilikçi bakış açısını tutkuyla benimseriz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda kullanıcısına değer katan yenilikçi, öncü, farkındalık yaratacak tasarım, ürün ve hizmetler geliştiririz. Bunları fikri ve sinai mülkiyet haklarını koruyucu belgelerle de tamamlarız.

Çözüm Odaklılık

Çevre ve ilişkide olduğumuz tüm topluluklar için değer katan ürün ve hizmet sunmak için iş süreçlerimizi yalın, iş yapış şekli tanımlı, veriye dayalı ve çözüme ulaşacak sistemleri kullanarak kurgularız. Müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılamada hızlı, proaktif ve çözüm odaklı hareket ederiz.

TEKLİF AL